O nas

 

Witamy,

        OPPS.pl to portal darmowych ogłoszeń internetowych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Ogłoszenia mogą być dodawane przez osoby prywatne oraz firmy, a ich publikowanie i przeglądanie jest całkowicie bezpłatne - dotyczy to wszystkich kategorii, m.in.: nieruchomości, motoryzacja, elektronika, dom i ogród, moda i styl, zdrowie i uroda, turystyka, dla dziecka oraz noclegi. Odpłatne są tylko usługi związane z promocją ogłoszenia, które są opcjonalne.

Ogłoszenie można umieścić nie zakładając konta i nie dokonując logowania, jednak wiąże się to z pewnymi ograniczeniami m.in. brakiem możliwości promocji ogłoszenia, której celem jest zwiększenie liczby odsłon ogłoszenia przez użytkowników odwiedzajcych nasz portal.

OPPS.pl to proste i łatwe w użyciu narzędzie, dostosowane do pracy w komputerach, smartfonach i innych urządzeniach mobilnych, które oferuje szybki i bezpieczny kontakt pomiędzy użytkownikami, którzy chcą kupić lub sprzedać, przedmioty nowe lub używane. Portal pomaga również w wyszukiwaniu ofert związanych z usługami (kategoria Usługi i biznes), wynajmem (kategoria Nieruchomości i noclegi) oraz ofert pracy (kategoria Praca).

Dbamy o bezpieczeństwo danych użytkowników dostosowując się do wszyskich przepisów związanych z ochroną danych osobowych.

 

... więc jeśli chcesz:

sprzedać lub kupić mieszkanie, dom, samochód, działkę ...

sprzedać lub kupić przedmiot nowy lub używany

zaoferować usługę lub szukasz wykonawcy usługi

szukasz pracy lub pracownika 

to OPPS.pl jest świetnym wyborem

 

Zapraszamy do korzystania z naszego portalu.

 

Zespół OPPS.pl